تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۵:۳۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

استاندار کرمانشاه: در اجرای پتروشیمی اسلام آبادغرب به پذیره نویسی از عموم مردم توجه شود

به گزارش راوند خبر ،استاندار کرمانشاه تاکید کرد: در اجرای پتروشیمی اسلام آبادغرب باید به جذب مشارکت سرمایه های کوچک مردم و پذیره نویسی از عموم مردم هم توجه شود.

استاندار کرمانشاه: در اجرای پتروشیمی اسلام آبادغرب به پذیره نویسی از عموم مردم توجه شود


اسداله رازانی در نشستی با سهامداران پتروشیمی اسلام آبادغرب در سرسرای جلسات استانداری که فلاحت پیشه نماینده مردم این شهرستان نیز حضور داشت، افزود: پتروشیمی اسلام آبادغرب یک پروژه بسیار سنگین و مهم برای استان کرمانشاه است که ۵۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری به دنبال دارد.

وی با اشاره به تاثیرات این طرح برای استان در بخش های مختلف به ویژه اشتغالزایی اظهار داشت: این پروژه با توجه به اینکه یک طرح بسیار سنگین و اثربخش برای استان است باید به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گیرد و تمامی توان و تلاش ها برای اجرای به موقع آن بکار گرفته شود.

استاندار کرمانشاه به اقدام های صورت گرفته برای جذب تسهیلات این پروژه اشاره کرد و گفت: در جلسه ای که با مهندس افخمی مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور داشتیم، مقرر شد که سهامداران این طرح نسبت به واریز ۱۵۰ میلیارد ریال سهم خود اقدام کنند تا این بانک نیز نسبت به واریز تسهیلات خود اقدام کند لذا باید طبق زمانبندی مشخص یعنی تا دهم مهر ماه سالجاری سهامداران نسبت به تعهد خود اقدام نمایند.

رازانی تصریح کرد: خوشبختانه در راستای اجرای مصوبات سفر رییس جمهوری به استان موضوع استفاده از یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای پتروشیمی اسلام آبادغرب به عنوان یک اولویت مطرح و ابلاغ شده است.

وی همچنین با بیان اینکه در اجرای این پروژه عظیم باید به سرمایه کوچک مردم و پذیره نویسی از عموم مردم برای مشارکت توجه شود، گفت: سرمایه گذاران زیادی خواستار سرمایه گذاری در پتروشیمی اسلام آباد غرب هستند اما با توجه به اینکه این پروژه یک پروژه خوب با سودهی مناسبی می باشد لذا برای اجرای آن حتما باید سرمایه های کوچک مردم و پذیره نویسی از عموم هم مورد توجه قرار گیرد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: اینکه بخواهیم که چقدر از سرمایه گذاری یا چقدر از پذیره نویسی و مشارکت مردم برای اجرای این پروژه استفاده کنیم باید به صورت دقیق مشخص و راه های جدیدی برای جذب سرمایه گذاری لحاظ شود.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: بدون تردید اگر پیگیری های افکار عمومی برای به نتیجه رسیدن طرح وجود داشته باشد پروژه با قاطعیت و شتاب بیشتری دنبال خواهد شد لذا ضرورت دارد که نسبت به پذیره نویسی نیز توجه شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.