تاریخ انتشار :پنج شنبه ۶ آبان ۹۵.::. ساعت : ۹:۴۷ ق.ظ
فاقددیدگاه

آغاز مسابقات قوی ترین مردان ایران از امروز در کرمانشاه

مسابقه قوی ترین مردان ایران با شرکت نزدیک به ۵۰ ورزشکار از ۱۰ استان کشور از بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) و به میزبانی کرمانشاه آغاز می شود.

آغاز مسابقات قوی ترین مردان ایران از امروز در کرمانشاه


رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این رقابت ها طی امروز (پنجشنبه) و فردا (جمعه) در بوستان کوهستان شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

حسین شیروانی خاطرنشان کرد: برای این رقابت ها، از قوی ترین مردان ۱۰ استان کشور از جمله البرز، همدان، لرستان، مرکزی، اصفهان و کردستان دعوت شده است.

وی یادآور شد: این استان ها در واقع دارای بیشترین مردان قوی و صاحب عنوان کشور هستند و پیش بینی می شود رقابت در سطح بسیار بالایی برگزار شود.

شیروانی با بیان اینکه مسابقه قوی ترین مردان ایران در هشت آیتم برگزار می شود، افزود: امروز مرحله مقدماتی این مسابقه در ۲ آیتم انجام می شود.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام کرمانشاه خاطرنشان کرد: صبح فردا (جمعه) نیز مرحله نیمه نهایی در سه آیتم و بعد از ظهر این روز نیز مرحله فینال بازهم در سه آیتم برگزار خواهد شد.

وی گفت: مسابقه قوی ترین مردان ایران قرار بود پنجشنبه و جمعه هفته قبل (۲۹ و ۳۰ مهر) برگزار شود که به دلیل همزمانی با مسابقات پرورش اندام جام الماس خلیج فارس به این هفته موکول شد.

شیروانی در پایان و با بیان اینکه فرامرز خودنگاه مسوول کمیته قوی ترین مردان ایران مهمان ویژه مراسم افتتاحیه خواهد بود، اظهار کرد: از استان کرمانشاه نیز یک تیم پنج نفری در مسابقه قوی ترین مردان ایران حضور خواهند داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.