تاریخ انتشار :شنبه ۸ آبان ۹۵.::. ساعت : ۵:۳۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

مسابقات قوی‌ترین مردان ایران با نائب قهرمانی کرمانشاه پایان یافت

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه گفت: رقابت‌های قوی‌ترین مردان ایران با قهرمانی ورزشکار قزوینی و نائب قهرمانی کرمانشاه به کار خود پایان داد.

مسابقات قوی‌ترین مردان ایران با نائب قهرمانی کرمانشاه پایان یافت


حسین شیروانی اظهار داشت: رقابت‌های چندجانبه قوی‌ترین مردان ایران با شرکت ۱۵ ورزشکار از ۱۰ استان طی دو روز به میزبانی کرمانشاه برگزار و با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه در تشریح این دوره از رقابت‌ها افزود: در این مسابقات عنوان قهرمانی مسابقات چندجانبه قوی‌ترین مردان ایران به فرامرز رحمانی ورزشکاری از قزوین رسید.

وی پدرام عارفیان ورزشکار کرمانشاهی را نائب قهرمان این مسابقات اعلام کرد و گفت: علی نوکانی دیگر ورزشکار کرمانشاهی و ذکریا قاسمی از استان کردستان به طور مشترک عنوان سوم را از آن خود کردند.

این مسئول نصیرعزیزی از کرمانشاه و حمید سیستانی از استان کرمان را نفرات حائز عناوین چهارم و پنجم مسابقات چندجانبه قوی‌ترین مردان ایران عنوان کرد و گفت: قهرمان مسابقات برنده۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی شد.

شیروانی بیان کرد: ۱۵ میلیون ریال برای نائب قهرمان مسابقات، ۱۰ میلیون ریال برای نفرات سوم، ۸ میلیون ریال برای نفر چهارم و ۵ میلیون ریال به نفر پنجم اعطا شد.

وی بوستان کوهستان کرمانشاه را محل برگزاری مسابقات چندجانبه قوی‌ترین مردان ایران عنوان و بیان کرد: این مسابقات در ۸ آیتم برگزار شد.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه سطح برگزاری این رقابت‌ها را مطلوب دانست و گفت: ورزشکاران حاضر در این مسابقات و مسئولان از روند برگزاری آن راضی بودند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.