تاریخ انتشار :جمعه ۱۹ آذر ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۳۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

امام جمعه اسلام آباد غرب : مشکلات کشور زیر سایه اقتصاد مقاومتی حل می شود دیدید که زیر سایه برجام مشکلی حل نشد

به گزارش راوند خبر ، امروز روز بزرگی است امروز روز تاج گذاری نجات دهنده مستضعفان ومظلوم است روزیست که باشهادت امام عسگری (ع) ، مهدی آل محمد ردای امامت و ولایت پوشید و آماده شد تا بعدا از غیبتی طولانی ظلم را برای همیشه از روی زمین برچیند و عدالت را در همه جهان برقرار سازد .

مشکلات کشور زیر سایه اقتصاد مقاومتی حل می شود دیدید که زیر سایه برجام مشکلی حل نشد


 

حجت الاسلام سید امیر محمدی پور گفت : امروز روز بزرگی است امروز روز تاج گذاری نجات دهنده مستضعفان ومظلوم است روزیست که باشهادت امام عسگری (ع) ، مهدی آل محمد ردای امامت و ولایت پوشید و آماده شد تا بعدا از غیبتی طولانی ظلم را برای همیشه از روی زمین برچیند و عدالت را در همه جهان برقرار سازد .

وی افزود : امام زمان مهدی موعود علیه السلام دو ماموریت دارد ریشه کنی ظلم و برقراری عدالت جهانی که این یک زمینه لازم دارد که در عصر غیبت من و شما موظف ایم آن زمینه را فراهم کنیم که چیزی جز سست کردن ریشه های ظلم نیست اگر ما نتوانیم ظلم را ریشه کن کنیم حداقل میتوانیم با مبارزه با ظلم ریشه های ظلم را سست کنیم.

محمدی پور گفت : ما در طول سال موظفیم یاد نهضت عاشورا را زنده نگه داریم چرا ؟ چون عاشورا نماد مبارزه با ظلم است آنها هم مبارزه ای که در زمان خودش نتیجه نداد اما امید را زنده کرد. ملت ایران به عنوان زمینه ساز ظهور مبارزه با استکبار را خط اول مسیر انقلاب قرار دادند و نابودی اسرائیل و ذلت آمریکا را بعنوان راس ظلم در تمام جهان مقصد نهایی خودشان قرار دادند و به این مبارزه ادامه خواهند داد چه نتیجه الان حاصل شود چه نتیجه بعدا حاصل شود.

امام جمعه اسلام آباد غرب در ادامه افزود : ما بعنوان زمینه ساز ظهور که با ظالم مبارزه میکنیم یک وظیفه دیگه هم درکنارش داریم مواظب باشیم منی که با ظلم مبارزه می کنم خودم ظالم نباشم یک انسان میتواند نسبت به خودش ظلم کند هرگناه کوچک و بزرگی که انجام بدیم به خودمان ظلم کردیم چون خودمان را گرفتار آتش می کنیم مصداق بزرگتر ظلم به اطافیان ،ظلم به خانواده ، ظلم به همسایه ، ظلم به مومنین ، دزدی از بیت المال ، فیش های نجومی خوردن حق مظلومان مستضعفان است.

محمدی پور تصریح کرد : ما در انتظار منجی سه وظیفه داریم یک مبارزه با ظلم دوم خودمان ظالم و ستمگر نباشیم تا بتوانیم پیرو خط عدالت باشیم سوم حمایت از عادل ترین فرد در اجتماع که ولایت فقیه است.

سید امیر محمدی پور در خطبه دوم اظهار داشت : اگر مقام معظم رهبری فرمودند : به لب خند شیطان اعتماد نکنید شیطان بارها به شما لب خند میزند تا شما را به پرتگاه جهنم بکشاند. این فرمایشات از یک عقل فرزانه و تجربه دیده صادر شده است بعد از این همه گفتگو فرمودند که هدف ما از مذاکره فقط برداشته شدن تحریم های ظالمانه است .

وی افزود: بعداز به فرجام رسیدن برجام ملاحظه کردید که یکی پس از دیگری دبه ها را درآورد و نقض برجام را انجام داد تا جدیدا تیر خلاص زده شد که تحریم های ایران تا ده سال آینده تمدید می شود.رهبر فرزانه ما قبلا دو چیز را فرموده بودند : یک اینکه که اگر آنها برجام را پاره کنند ما آنرا به آتش می کشیم دو حل مشکلات ما درگرو برجام نیست حل مشکلات ما فقط یک راه دارد و آن اقتصاد مقاومتی است.

محمدی پور گفت : کاش از اول این فرمایش حضرت آقا را به جان و دل می خریدیم یکسر اقتصاد مقاومتی در دست دولت است و سر دیگر دردست ملت ،همه باهم  در زیر سایه ولایت.

بخش های که مستقیما زیر مجموعه مقام معظم رهبری است به حدی پیشرفت کرده که وقتی یک پهباد آمریکا را شکار می کند به فاصله چند روز بهتراز آن را می سازد.

خطیب جمعه با اشاره به آیه ۶۰ سوره انفال فرمود : به حدی مجهز باشید که دشمنان از شما بترسند.در قسمتی که زیر مجموعه حضرت آقا مدیریت می شود اینقدر ما پیشرفت کردیم اما برخی از قسمت های که در چنگ مافیای ثروت است ساله های سال دست و پا می زنند ولی هنوز بعضی از خودروهای داخلی هرچقدر پیشرفت می کند خراب تر میشود چون دست یک عده که قصد پرکردن جیب های خود را دارند درکار است.

 

محمدی پور در پایان اضافه نمود : مشکلات کشور زیر سایه اقتصاد مقاومتی حل می شود دیدیدکه زیر سایه برجام مشکلی حل نشد.از طرف مقابل نقض برجام انجام شد از طرف ما تا حالا پیابندی و مقید بودن به همه مفاد برجام الان اگر ما بخوایم جوابی به آنها بدهیم باید پلمپ ها شکسته شود و کار های هسته ای غنی سازی ۲۰ درصد آغاز شود، در مقابل آنها چه کاری می توانند بکنند تنها کاری که میتوانند انجام بدهند حمله نظامی است که از انجامش بسیار واهمه دارند چون مقام معظم رهبری تهدید کردند که با یک اشاره تلاویو و حیفا نابود خواهد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.