تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۳ آذر ۹۵.::. ساعت : ۲:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

ماجرای شکایت شهروند اسلام آبادی از یکی از کلینیک های غیر دولتی شهرستان

به گزارش راوند خبر ، یک شهروند اسلام آبادی از یکی از کلینیک های سنوگرافی غیر دولتی شهرستان به دلیل تخطی در تعرفه دولتی شکایت کرد.

ماجرای شکایت شهروند اسلام آبادی از یکی از کلینیک های غیر دولتی شهرستان


شهروند اسلام آبادی درگفتگو با خبرنگار راوند خبر اظهار داشت : بیش از ۲ ماه قبل به دلیل باردار بودن همسرم پزشک برای ایشان آزمایشی در دفترچه درمانی اش نوشت، بعد از مراجعه به بیمارستان امام خمینی (ره) مسئول سنوگرافی گفت که توانایی انجام این آزمایش را نداریم و باید به بیرون مراجعه کنید بنده هم به یکی از کلینیک های سنوگرافی غیردولتی شهرستان اسلام آباد غرب رفتم اما متوجه اختلاف زیاد قیمت این مرکز با مراکز دیگر شدم و آزمایش مذکور را حدودا با نصف قیمت درخواستی این کلینیک درکلینیک دیگر انجام دادم.

وی گفت : وقتی از مسئولین کلینیک جویای این اختلاف قیمت شدم متاسفانه واکنش  مناسبی نشان ندادند و حتی درپی رفت و آمد های که در این مرکز داشتم متوجه نارضایتی اشخاص دیگر هم شدم که یکی از آنها با دادن شماره تلفن اعلام کرد درصورت نیاز حاضر به شهادت دادن هستم.

ایشان ادامه داد: درهمان زمان یعنی حدودا ۲ ماه پیش با مراجعه به اداره شبکه بهداشت و درمان اسلام آباد غرب از کلینیک مورد نظر شکایت کردم که بعداز انجام دادن مراحل اداری این اداره برای بررسی بیشتر پرونده را به مرکزاستان ارسال کردند و هنوز در انتظار پاسخگویی مسئولین هستم .

شهروند اسلام آبادی امروز با حضور در فرمانداری اسلام آباد غرب درخواست پیگیری سریعتر این قضیه را به فرمانداری تحویل داد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.