تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

۱۰ تن شير خشک فاسد قبل از ورود به بازار توقيف شد

فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آبادغرب از کشف ۱۰ تن شير خشک فاسد خبر داد و گفت: افراد سود جو قصد داشتند اين ميزان شير خشک غير بهداشتي را در کارخانه لبنيات مورد استفاده قرار دهند.

۱۰ تن شير خشک فاسد قبل از ورود به بازار توقيف شد 


سرهنگ “بهروز سرتيپ نيا” عنوان کرد: در پي گزارش هاي مردمي مبني بر دپوي شير خشک فاسد و غيربهداشتي توسط يکي از کارخانه هاي لبنياتي در يک انبار متروکه، تيمي از پليس امنيت عمومي و بازرسان شبکه بهداشت با هماهنگي دادستان براي بررسي موضوع وارد عمل شدند.
وي افزود: ماموران اين پليس پس از بررسي صحت موضوع، تحقيقات گسترده اي را آغاز و انبار شير خشک را که متعلق به يکي از کارخانه هاي لبنياتي بود، شناسايي کردند.
اين مقام انتظامي ادامه داد: در بررسي هاي ميداني پليس مشخص شد افراد سود جو قصد داشتند حجم وسيعي از شير خشک فاسد و غير بهداشتي را به منظور استفاده در فرآورده هاي لبني در کارخانه لبنيات مورد استفاده قرار دهند.
سرهنگ سرتيپ نيا تصريح کرد: تيم رسيدگي کننده پرونده پس از هماهنگي قضائي به همراه كارشناسان اداره بهداشت محل را مورد بازرسي قرار دادند و ده تن شير خشک فاسد را کشف کردند، که در اين زمينه يک نفر دستگير و رسيدگي به اين پرونده در دستور کار پليس قرار دارد.
وي از شهروندان خواست با توجه به تهديد سلامت جامعه توسط افراد سودجو، در صورت مشاهده اينگونه موارد مراتب را از طريق ستاد خبري پليس ۱۱۰ و يا مراجعه حضوري اعلام کنند تا اقدامات بعدي صورت گيرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.