تاریخ انتشار :جمعه ۱۷ دی ۹۵.::. ساعت : ۴:۰۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

با حکم دادگستری هیئت مدیره و مدیرعامل مسکن مهر شهرک نور بدره ای تعلیق شدند

به گزارش راوند خبر ، چندی پیش مدیر عامل مسکن مهر شهرک نور بدره ای که گفته می شد پرونده نامبرده ۷۰ شاکی خصوصی دارد توسط دادستان اسلام آباد غرب بعنوان مدعی العموم پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت همچنین پرونده نامبرده با تلاش های شبانه روزی سربازان گمنام امام خامنه ای در حال رسیدگی است.

با حکم دادگستری هیئت مدیره و مدیرعامل مسکن مهر شهرک نور بدره ای تعلیق شدند


امروز مطلع شدیم هیئت مدیره و مدیرعامل مسکن مهر شهرک نور بدره ای  توسط دادگستری تعلیق شدن و نهایتا جلسه انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره برگزار و دو نفر جدید انتخاب شدند.

مسئولان پاکدست جمهوری اسلامی درسایه همدلی و دلسوزی با مردم در رفع اخلال و مبارزه با هرگونه ناامنی اقتصادی و اجتماعی و… اجازه پایمال شدن حق مردم را به مخلان منفعت طلب نمی دهند.

با مدیریت و هوشیاری به موقع مانع سوء استفاده از حق مردم و امکانات دولتی می شوند و با اقدامات صریح ازتشویش افکار عمومی جلوگیری کرده و جامعه را به سمت فضای سالم سوق می دهند.

با تلاش شبانه روزی عوامل قضایی خصوصا دادستان محترم اسلام آباد غرب آقای صادق عزیزی و سربازان گمنام امام خامنه ای هرگونه دراز دستی به بیت المال و حق مردم را از ریشه قطع می کنند.که این عملکرد صریح وشفاف موجب اعتماد بین مردم و مسئولان شده است .

این دلسوزی مسئولان موجب وحدت بیشتر شده است و سربازان گمنام امام خامنه ای با پیروی از مقام معظم رهبری و الگو قراردادن اصل نظام جمهوری اسلامی یعنی مردم سالاری دینی زمینه امنیت را در ابعاد مختلف جامعه نمایان کرده اند که این اقدامات سازننده در احقاق حقوق مردم موجب دلگرمی برای مردم شده است .

درسایه اقدامات و پیگیری مسئولان که نشأت گرفته از قوانین اسلامی است باعث شده مردم درکمال امنیت حقوق ضایع شده خود را از برخی از مسئولان خاطی بگیرند ودر بازپس گیری حقوق ضایع شده مردم و مجازات مسئولان متخلف، مسئولان دستگاه قضایی تمام وکمال در اجرای عدالت و برخورد با مجرمان وظیفه خودکه تعهد به حق مردم است شفاف و صادقانه انجام می دهند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.